Najlepsze aplikacje do zarabiania 2020

praca zdalna

W dzisiejszych czasach aplikacje do zarabiania cieszą się coraz większą popularnością. Istnieje dość dużo aplikacji, które umożliwiają tego typu czynności. Dzięki nim jesteśmy w stanie podreperować swój budżet i tym samym pozwolić sobie na dodatkowe wydatki. Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu na temat możliwości zarabiania korzystając ze smartfona.

Google Opinion Reward

Google Opinion Reward to doskonała aplikacja do zarabiania, której działanie polega na tym, że odpowiadamy na pytania, ankiety, a w konsekwencji otrzymujemy za to gotówkę. Jednakże w tym przypadku zarabianie na telefonie jest bardzo ograniczone, ze względu na to, że w tygodniu otrzymujemy jedynie kilka ankiet. Co prawda za niektóre można otrzymać nawet 5 zł, jednakże są one stosunkowo rzadko. Wszelkie pytania najczęściej dotyczą naszych zainteresowań, indywidualnych preferencji zakupowych, zainteresowań. Jeśli zastanawiasz się, jak realizowane są wypłaty- spieszymy z odpowiedzią. Najczęściej poprzez popularny portfel PayPal, jednakże możliwe jest również wykorzystanie środków w sklepie Play.

Coin

Zastanawiasz się, jak zarabiać na telefonie? Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy to takie, które także sprawiają przyjemność. Z pewnością takową jest Coin. Dostępna jest zarówno dla iOS, jak i na Androida. Jest to dość łatwe i intuicyjne oprogramowanie, w którym gromadzimy tzw. „Coinsy”. W jaki sposób je zdobyć? Aktywnie uprawiając sport, czyli poruszając się. Dlatego też jest to świetne rozwiązanie dla aktywnych fizycznie osób. Walutę można sprzedać na specjalnej giełdzie, ewentualnie zamienić na różne nagrody rzeczowe, jak chociażby konsole

Foap

Aplikacje do zarabiania pieniędzy czasem wymagają także jakiegoś doświadczenia. Przykładowo Foap jest świetnym rozwiązaniem dla fotografów. Kto z nas nie marzył kiedyś o tym, aby wykonać zdjęcie i dostać za nie nawet 20 zł? Zarabianie przez telefon jest jeszcze przyjemniejsze, kiedy zajmujemy się czymś, co kochamy. Oczywiście tego typu apki do zarabiania wymagają wysoko jakościowych fotografii. Dla bardziej zaangażowanych osób możliwe jest sprzedawanie zdjęć innym firmom, które to wystawiają różne zamówienia i czekają na produkt w konkretnej tematyce.

Money SMS

Money SMS to aplikacja do zarabiania pieniędzy, która polega na tym, ze co jakiś czas otwieramy specjalne SMS-y które są nam przesyłane. Aby było to możliwe, konieczne okaże się instalowanie aplikacji, a także podanie numeru telefonu. Oczywiście liczba wiadomości jest bardzo ograniczona, dlatego też takie aplikacje na telefon do zarabiania nie zagwarantują nam wysokich profitów. Minimum do wypłaty w tym przypadku wynosi 2 Euro.

StepBet

Aplikacje na których można zarobić często zmuszają nas także do ruchu. Przykładowo najlepszą aplikacją do zarabiania pieniędzy o takiej tematyce jest StepBet Tego typu programy do zarabiania polegają na tym, że zawiera się zakłady z innymi użytkownikami. Przykładowo deklarujemy, że w trakcie trwania jakiegoś okresu będziemy wykonywać określoną ilość kroków. Jeśli się to nam nie uda- stracimy pieniądze.

indaHash

Niektóre aplikacje w których można zarobić powiązane są z Instagramem. Przykładowo indaHash umożliwia udostępnianie danego postu na swoim profilem, za co otrzymujemy gotówkę. Tego typu aplikacje, na których się zarabia co prawda początkowo nie przynoszą dużo profitów, jednakże im bardziej rozwinięte konto, tym więcej gotówki jesteśmy w stanie zdobyć. Dużo więc zależy od tego, ilu obserwujących na profilu posiadamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *